Home » Webshop » Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys
Nina inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys
Nina inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys Oorspronkelijke prijs was: 139,00.Huidige prijs is: 119,00. (excl. BTW)
Terug naar producten
Diana werkkruk rugleuning zwart Habys
Diana werkkruk rugleuning zwart Habys Oorspronkelijke prijs was: 199,00.Huidige prijs is: 179,00. (excl. BTW)

Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys

SKU: V-SKANJIBM27K515

De Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys combineert een laag gewicht van 13 kg met een hoge belastbaarheid tot 250 kg, waardoor je hem eenvoudig meeneemt voor mobiel werk. Het werkvlak meet 185 x 60 cm (213 cm met hoofdsteun) en de hoogte is verstelbaar van 59 tot 80 cm. Levertijd: 4-8 werkdagen.

Gratis verzending in Nederland & België v.a. €99,-
Meer dan 1000m2 Showroom te bezoeken.
De groothandel voor iedere saloninrichting.
Advies nodig? Profiteer van 30 jaar (praktijk)ervaring!
In drie termijnen betalen (met 0% rente) via IN3 is mogelijk.

Oorspronkelijke prijs was: 149,00.Huidige prijs is: 129,00. (excl. BTW)

Op voorraad

Voor vragen kun je ons op kantoortijden bellen op 0315 750253, Whatsappen of mailen via [email protected]

We bieden 7 dagen per week ondersteuning en reageren op werkdagen binnen 1 uur.

Bij ons ook mogelijk:

14 dagen bedenktijd

Het kan natuurlijk voorkomen dat het niet helemaal naar wens is en je het wilt terugsturen. Dat is bij Salonvoordeel geen enkel probleem. Je dient binnen 14 werkdagen je retour bij ons aan te melden via [email protected]. Je ontvangt dan eerst van alle retourinstructies en voorwaarden. Let op het product mag niet gebruikt zijn, moet bij retour alle meegeleverde onderdelen bevatten en moet verpakt in originele verpakking geretourneerd worden. De kosten voor de zending van een retour zijn bij aankopen via www.salonvoordeel.nl altijd voor de koper. Je dient voor een retour zelf een transport te regelen bij een transporteur naar keuze. Zodra de retour is gekomen wordt het gecontroleerd op volledigheid en schade. Zodra de retour akkoord is bevonden wordt het aankoopbedrag binnen 5 werkdagen teruggestort op het bij ons bekende rekeningnummer.

Gratis bezorging v.a. 99,- in heel Nederland & België

Binnen Nederland en België is de verzending geheel gratis bij een bestelling v.a. 100,- euro. Bij zendingen naar andere landen gelden aparte verzendtarieven. Je kunt deze tarieven bij ons opvragen of terugvinden in de winkelwagen. We verzenden altijd via een externe koerier (demontabel). Je ontvangt van deze zending een track and trace.

Wij leveren standaard tot de drempel van de voordeur, ook als je in een verzamelpand, flatgebouw of appartementencomplex  met lift werkt(mits het artikel in de lift past). Is er geen lift aanwezig of past het meubel niet in de lift? Dan leveren wij tot de drempel van de begane grond.

Toch nog vragen over de bezorging of een bijzondere situatie? Neem contact met ons op en dan helpen we je graag verder!

*Artikelen worden niet standaard uitgepakt of gemonteerd. In bijzonder situaties kun je contact met ons opnemen om afspraken hierover te maken.

Veilig online bestellen & Webwinkelkeur keurmerk

We vinden het belangrijk dat onze klanten veilig online bij ons kunnen shoppen. We zijn sinds 2019 aangesloten bij het landelijke Webwinkelkeur keurmerk. Onze identiteit is door hen gecontroleerd, geverifieerd en de webshop is juridisch gecontroleerd en goedgekeurd. Daarnaast is onze webwinkel is bij hen aangesloten voor geschillenbemiddeling. Je ziet de badge met alle informatie van dit webwinkelkeurmerk aan de linker- of rechterkant van de webshop staan (roze met witte button). Ook is onze site beveiligd met een SSL-certificaat waardoor je bij ons veilig kunt browsen. In de balk van je internetbrowser, waar onze website in vermeld is, zie je een slotje staan. Als je op het slotje klikt, krijg je alle informatie over onze beveiliging. Hierdoor weet je dat je bestelling en persoonsgegevens veilig verwerkt worden.

Alle betaalmethodes

Wij maken het je graag zo makkelijk mogelijk. Daarom kun je bij Salonvoordeel met alle bekende en gangbare betaalmethodes betalen. Vooraf, bij levering, of achteraf betalen; alles is mogelijk. Zie hier welke betaalmethodes we allemaal
aanbieden:

  • Ideal
  • Klarna - Achteraf betalen op factuur
  • Bancontact (Alleen voor Belgische klanten)
  • Payin3 - In 3 keer betalen met 0% rente (Alleen voor Nederlandse klanten)
  • Paypal
  • Creditcard
  • Apple pay
  • Zakelijke factuur voor bedrijven
  • Betalen in de winkel - Zowel pin als contant (Alleen beschikbaar bij ophalen)
  • Zakelijk leasen

Koop de Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys voor professioneel gebruik

De Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys is een opvouwbare, tweedelige massagetafel die je zowel in de praktijk als onderweg inzet. Je profiteert van een aluminium frame versterkt met massief hout, 5 cm hoogveerkrachtig schuim en een Comfy Base bekleding die bestand is tegen vocht, oliën en desinfectiemiddelen. Met een gewicht van slechts 13 kg inclusief accessoires en een snel in- en uitklapsysteem neem je de tafel eenvoudig mee naar huisbezoeken, evenementen of trainingen. De tafel is bedoeld voor masseurs, fysiotherapeuten en manueel therapeuten die op zoek zijn naar een betrouwbare, mobiele oplossing.

Robuuste inklapbare massagetafel

Het frame is gemaakt van aluminium en versterkt met een massief houtblok, wat zorgt voor stabiliteit. De poten zijn bevestigd aan massief hout in plaats van dun multiplex, waardoor je niet te maken krijgt met loszittende onderdelen. De tafel is getest op kwaliteit en voldoet als gecertificeerd medisch hulpmiddel aan MDR 2017/745/EU.

Hoge belastbaarheid en veiligheid

Je kunt de tafel dynamisch belasten tot 250 kg en statisch tot 900 kg. Dat maakt de tafel geschikt voor uiteenlopende behandelingen waarbij stabiliteit belangrijk is.

Comfortabel schuim en bekleding

Het werkvlak is voorzien van 5 cm hoogveerkrachtig schuim dat zijn vorm behoudt, ook na jaren gebruik. De Comfy Base bekleding voelt zacht aan en is bestand tegen vocht, oliën en desinfectiemiddelen. Zo blijft de tafel comfortabel voor jou en je cliënt tijdens lange behandelsessies.

Ruim werkvlak van 60 cm

Het werkvlak meet 185 x 60 cm, en met de hoofdsteun erbij 213 cm. Dankzij de afgeronde hoeken werk je veilig en comfortabel, ook bij langere cliënten.

Lichte inklapbare massagetafel voor mobiel werk

Met een gewicht van 13 kg inclusief accessoires neem je de tafel eenvoudig mee naar huisbezoeken, evenementen of trainingen. Het in- en uitklapsysteem werkt snel en zonder demontage, ongeacht de ingestelde poothoogte.

Verstelbare hoogte in acht standen

Je stelt de hoogte van de tafel in van 59 tot 80 cm, in stappen van 2 cm over acht posities. Zo pas je de tafel aan op jouw eigen werkhouding of die van je cliënt.

Praktische accessoires inbegrepen

Bij de tafel ontvang je een verstelbare ergonomische hoofdsteun met gezichtsopening, zijarmleuningen en een draagtas met handvat en schouderband. Een dubbel vak voor een oliefles of telefoon en een set van 10 wegwerphoezen voor de hoofdsteun zijn eveneens inbegrepen.

Specificaties van de Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys

Merk Aveno Life
Afmetingen ingeklapt 93 x 62 x 19cm
Dynamische belastbaarheid 250kg
Schuim 5cm
Hoogte verstelbaar in stappen from 59cm to 80cm
Onderstel aluminium
Lengte zonder / met gezichtssteun 185cm / 213cm
Statische belastbaarheid 900kg
Tafelbreedte 60cm
Gewicht (met accessoires) 12 – 14 kg

Hoe wordt de Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys geleverd?

De Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys wordt geleverd in originele verpakking(en). Binnen Nederland en België is de verzending geheel gratis bij een bestelling v.a. 100,- euro. Voor verzendingen naar andere landen gelden aparte verzendtarieven. Je kunt deze tarieven bij ons opvragen of terugvinden in de winkelwagen. We versturen alle producten via een externe koerier, je ontvangt van hen een track and tracé om je pakket(ten) te volgen.

Pakketten of pallets leveren wij standaard tot de drempel van de voordeur aan de straatkant, ook als je in een verzamelpand, flatgebouw of appartementencomplex met lift gevestigd bent.

Toch nog vragen over de bezorging of een bijzondere situatie? Neem contact met ons op en we helpen je graag verder!

*Artikelen worden niet standaard uitgepakt of gemonteerd. In bijzondere situaties kun je contact met ons opnemen om afspraken hierover te maken.

Bij Salonvoordeel bestel je veilig online met het Webwinkelkeur keurmerk en SSL beveiliging

We vinden het belangrijk dat onze klanten veilig online bij ons kunnen shoppen. We zijn sinds 2019 aangesloten bij het landelijke Webwinkelkeur keurmerk. Onze identiteit is door hen gecontroleerd, geverifieerd en de webshop is juridisch gecontroleerd en goedgekeurd. Daarnaast is onze webwinkel is bij hen aangesloten voor geschillen bemiddeling. Je ziet de badge met alle informatie van dit webwinkel keurmerk aan de linker- of rechterkant van de webshop staan (roze met witte button). Ook is onze site beveiligd met een SSL-certificaat waardoor je bij ons veilig kunt browsen. In de balk van je internetbrowser, waar onze website in vermeld is, zie je een slotje staan. Als je op het slotje klikt, krijg je alle informatie over onze beveiliging. Hierdoor weet je dat je bestelling van de Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys en persoonsgegevens veilig verwerkt worden.

Bekijk 1000m2 salonmeubilair, apparaten en benodigdheden in onze showroom

Vind je het prettiger om de Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys te bekijken of samen met onze collega door ons aanbod van de (web)shop heen te lopen? Kom dan langs in onze showroom met meer dan 1000m2 aan saloninrichting en laat je inspireren door onze medewerkers. Ook als je ervan houdt om gezellig kennis te maken onder het genot van een goede kop koffie of thee dan ben je hier van harte welkom. We hebben niet alle producten staan dus laat ons van tevoren even weten dat je wilt komen. Maak altijd van te voren een afspraak.

Hoe kan ik de Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys afrekenen?

Wij maken het je graag zo makkelijk mogelijk. Daarom kun je bij Salonvoordeel.nl met alle bekende en gangbare betaalmethodes betalen. Vooraf, bij levering, of achteraf betalen; alles is mogelijk. Zie hier welke betaalmethodes we o.a. allemaal
aanbieden:

  • WERO
  • Klarna – Achteraf betalen op factuur
  • Bancontact (Alleen voor Belgische klanten)
  • Payin3 – In 3 keer betalen met 0% rente (Alleen voor Nederlandse klanten)
  • Paypal
  • Creditcard
  • Apple pay
  • Zakelijke factuur voor bedrijven
  • Betalen in de showroom – Zowel pin als contant (Alleen beschikbaar bij ophalen)
  • Zakelijk leasen

Lease de Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys

Wil je jouw salon of praktijk voorzien van moderne inrichting en apparatuur zonder een grote investering ineens? Zakelijk leasen biedt de perfecte oplossing. Bij Salonvoordeel kun je al zakelijk leasen als je minimaal 2 jaar ondernemer bent. En het mooiste? Een complete saloninrichting lease je al vanaf slechts €50 per maand! Bekijk alle informatie of doe een Lease aanvraag voor de Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys via het aanvraagformulier.

Bekijk de Reviews van Salonvoordeel

Bekijk ook onze reviews om ervaringen van onze huidige klanten me te nemen in je besluit om de Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys bij ons te bestellen. Via ons onafhankelijke webwinkel keurmerk van Webwinkelkeur worden automatisch geverifieerde reviews verzameld van klanten die bij ons een bestelling hebben voldaan. Deze vind je terug achter de roze button op onze webwinkel of staan vermeld onder de producten.

Deel na je aankoop ook jouw ervaring met je bestelde Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys en ervaring met het aankoopproces of contact met Salonvoordeel om anderen te inspireren!

Contact met Salonvoordeel.nl

Vragen of graag een maatwerk offerte? Wij helpen je graag verder bij de aanschaf van de Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys. Op werkdagen zijn we het beste bereikbaar tussen 8.30 uur en 17.00 uur via het telefoonnummer en e-mailadres bovenaan de webshop of via de chatfunctie. Vragen buiten kantooruren worden meestal binnen 24uur beantwoord. Het is ook mogelijk om buitenwerkdagen of kantooruren bij ons langs te komen. Maar hiervoor van tevoren een afspraak.

Wij hanteren 14 dagen retourbeleid en bedenktijd

Het kan natuurlijk voorkomen dat de geleverde Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys niet helemaal naar wens is en je het wilt terugsturen. Dat is bij Salonvoordeel geen enkel probleem. Je dient binnen 14 werkdagen je retourzending bij ons aan te melden via [email protected] . Je ontvangt dan eerst van alle retourinstructies en voorwaarden. Let op de Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys mag niet gebruikt zijn, moet alle meegeleverde onderdelen bevatten en verpakt in originele verpakking geretourneerd worden. De kosten voor de zending van een retour zijn bij aankopen via www.salonvoordeel.nl altijd voor de koper. Je dient voor een retour zelf een transport te regelen bij een transporteur naar keuze. Zodra de Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys retour is gekomen wordt het gecontroleerd op volledigheid en schade. Zodra de retour akkoord is bevonden wordt het aankoopbedrag binnen 5 werkdagen teruggestort op het bij ons bekende rekeningnummer.

Wie is Salonvoordeel?

Salonvoordeel is dé groothandel voor saloninrichting, praktijkinrichting en benodigdheden. Salonvoordeel is in 2003 begonnen en ontstaan vanuit de praktijk. De (oud) eigenaren van Salonvoordeel waren ervaren kappers en schoonheidsspecialisten met samen ruim 30 jaar praktijkervaring. In 2003 werd Salonvoordeel.nl (Nederland) door ons gelanceerd en later werd Salon For All opgericht voor de Europese markt. Een aantal van onze medewerkers startte een eigen bedrijf en zo ontstond het idee om een functionele webshop voor kappers te starten en hen te helpen met de inrichting van hun salon. Met onze jarenlange ervaring in de branche kunnen wij je een spiegel voorhouden en je voorzien van het juiste advies. Wij spreken dezelfde taal! Wij adviseren, inspireren, motiveren je en helpen je bij de aanschaf van een Nadia inklapbare massagetafel 60 cm Comfy Base zwart Habys. Wij hebben het grootste aanbod merken en werken met leveranciers door heel Europa.

Merk
Garantie
Levertijd
Artikelnummer
EAN code
Kleur